SUNEX obecny na konferencji WallStreet

09/06/2021

SUNEX S.A., czołowy producent i dystrybutor innowacyjnych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii bierze udział w 25 edycji konferencji WallStreet. To największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce, trwające od 9 do 11 czerwca br.

W ramach tegorocznej konferencji Romuald Kalyciok, Prezes Zarządu SUNEX S.A. weźmie udział w panelu dyskusyjnym: OZE przyszłością polskiej energetyki. Dyskusja odbędzie się w czwartek 10 czerwca 2021 r. w godz. 14-15.

W kolejnym dniu, czyli w piątek 11 czerwca 2021 r. w godz. 13-14 firma SUNEX zaprasza na prezentację inwestorską. Poprowadzą ją Romuald Kalyciok oraz Marek Kossmann, Członek Zarządu SUNEX S.A. W trakcie spotkania będzie również możliwość zadawania pytań.

W tym roku ponownie ze względów epidemicznych konferencja WallStreet odbywa się on-line. Serdecznie zapraszamy do udziału: https://www.wallstreet.org.pl/zacheta-do-rejestracji/

 

 

ZOBACZ TAKŻE

SUNEX KOLEJNY RAZ DIAMENTEM FORBESA

Spółka w ostatnich latach skutecznie zwiększyły swoją wartość, dzięki czemu znalazła się w gronie laureatów kolejnej edycji dobrze zna...